Miechów, Małopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Podejmij pracę jako Opiekunka w okolicach Wiesbaden

Poszukujemy Pań chętnych podjąć się opieki nad Seniorem. Pan Gustaw jest alergikiem, choruje na cukrzycę oraz nadciśnienie. Senior w domu i na zewnątrz korzysta w wózka inwalidzkiego.

Obowiązki:
Wspólne spacery, oglądanie TV
Pomoc przy kąpieli oraz czynnościach toaletowych
Gotowanie i pomoc w jedzeniu

Pomoc w ubieraniu

Utrzymanie porządku w domu, pranie oraz prasowanie

Wymagania:

Dobry stan zdrowia oraz brak nałogów

Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
Doświadczenie w opiece (mile widziane referencje)

Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:

Gwarantujemy legalne zatrudnienie, składki ZUS oraz ubezpieczenie, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, podróż w obie strony oraz opiekę naszego zespołu na czas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na adrianna.dziurzynska@gowork.pl/ albo wysłanie SMS na numer: 664 759 494 o treści: 7429

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Krakowie:
ul. Wielopole 18B, piętro II
opiekunka.gowork.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 16 Styczen, 2017  12:37

Identyfikator: 602809

Wyświetleń: 1374